Robbie Williams a Heretics podcastban nyilatkozott terveiről:
"Szeretnék megnyitni egy Szórakoztatóipari egyetemet. Észrevettem, hogy ilyen még nincs.”
Az énekes azt is elárulta, hogy szívesen dolgozna együtt generációs sztárokkal és segítené őket.
Robbie azt is hozzátette, hogy az ötlet saját tapasztalat alapján ihlette.
“Varietén nőttem fel. Az vagyok én. Én vagyok a kabaré.”
“Fiatalságom azzal telt, hogy apám kabaréját néztem és az összes fellépőt, akiket színpadon előadott."
A szólókarrierhez vezető útjáról is beszélt:
“Az 1995-ös Take That kilépés után Oasis akartam lenni. Radiohead akartam lenni. Aztán rájöttem, hogy nem vagyok menő. Erre te azt kérdezhetnéd: Oké, akkor mi vagyok én? Mindenki, akit szerettem - Tommy Cooper, The Two Ronnies, és Morecambe and Wines.”
Az énekes az összes díját elajándékozta, amit pályafutása alatt nyert. Ezzel kapcsolatban az US Weekly-nek elmondta:
“Két okom van rá, amiért elajándékoztam a díjakat. Nem akarom nap mint nap a sikereimet újra megerősíteni, emellett nagy cinizmussal vagyok a díjak és díjátadók irányába.”
"Nem találkozhatsz azokkal az emberekkel, akik jelölnek és nem dönthetsz arról sem, hogy szeretnéd-e ha megmondanák jó vagy-e vagy sem. Nagyon hálás vagyok a meghívásokért és nagyon érzékeny ember vagyok. Ha nem mondod el, hogy létezem, akkor nem létezem.”
"Szóval ez egy nagyon érdekes dilemma ebben az iparban, amiben dolgozom.”
Forrás: Female First 2025.10.28

















![III. [Deluxe Edition]](/sites/default/files/81NvtZ2m5mL__SX425__0.jpg)

_cover.jpg)




